JK Visas & Immigration

Como chegar Site

JK Visas & Immigration Ap chèche vwayaj rèv ou a? ✈️
W ap jwenn li isit la nan JK Visas & Immigration.
+18 294670745

📍Calle Presidente Vásquez 287, Alma Rosa II, Santo Domingo Este.

Siw vle fe pwosesis ki reyel, se vin pwan servis ou nan JK VISAS , nou pap ba ou okenn fo dosye , nou chita avew , expli...
11/09/2026

Siw vle fe pwosesis ki reyel, se vin pwan servis ou nan JK VISAS , nou pap ba ou okenn fo dosye , nou chita avew , explikew jan tout pwosesis lan ap deroule.

Pase nan buro nou , oubien ekri nou pou plis info

✈️ Vwayaj ou ale nan yon lòt peyi kòmanse isit la ak JK Visas & Immigration!N ap okipe tout demach yo pou ou ka vwayaje ...
11/09/2026

✈️ Vwayaj ou ale nan yon lòt peyi kòmanse isit la ak JK Visas & Immigration!
N ap okipe tout demach yo pou ou ka vwayaje oswa demenaje ak tout lapè ak sekirite.
🔹 Pwosesis Viza: Brezil, Chili, Ostrali, Bahamas, Kolonbi, Maròk ak Kanada
🔹 Sèvis Paspò: Pwosesis ak Renouvle Paspò
🔹 Fè Ekstrè Achiv ak Kazye Jidisyè
🔹 Nou Fè Pwosesis Viza Bahamas
Fè vwayaj ou pi fasil san tèt chaje. Kontakte nou kounye a pou w fè premye pa a! 🌍✨

10/09/2026

🌎 Ou vle fè yon vwayaj aletranje?

JK Visas la pou ede w ak pwosesis visto ou, avèk sipò ak oryantasyon nan chak etap. 🇺🇸🇨🇦🇧🇷

📲 Kontakte nou epi kòmanse pwosesis ou jodi a!

Èske ou pare pou fè pwochen etap la nan vwayaj ou a? ✈️🌎Kite tout pwosedi ak dokiman yo nan men moun ki gen eksperyans, ...
01/09/2026

Èske ou pare pou fè pwochen etap la nan vwayaj ou a? ✈️🌎

Kite tout pwosedi ak dokiman yo nan men moun ki gen eksperyans, epi konsantre sèlman sou rèv ou. 💙

📲 Kontakte nou atravè lyen ki nan bio a oswa voye nou yon mesaj sou WhatsApp pou jwenn plis enfòmasyon jodi a!

Men solisyon ou pou tout pwosès imigrasyon ak vwayaj! ✈️🇭🇹Nan JK VISAS & IMMIGRATION, nou la pou n ede w ak: 📄 Preparasy...
27/08/2026

Men solisyon ou pou tout pwosès imigrasyon ak vwayaj! ✈️🇭🇹
Nan JK VISAS & IMMIGRATION, nou la pou n ede w ak:
📄 Preparasyon ak legalizasyon dokiman
🎫 Demann Viza ak Paspò
✈️ Tikè avyon ak pakèt vakans
💼 Sèvis rapid, an sekirite epi ak tout konfyans!
📲 Kontakte nou jodi a sou WhatsApp:
+18 294670745 | 45 99115 5338
🌐 Sèvis sou entènèt: www.jkvisatravel.com

🇭🇹✈️ PWOMOSYON SEPTANM – HAITI 🇭🇹 → BREZIL 🇧🇷Ou gen VIZA oswa REZIDANS? Pa rate opòtinite sa a! 🌎✈️💰 Pri espesyal: 8.850...
25/08/2026

🇭🇹✈️ PWOMOSYON SEPTANM – HAITI 🇭🇹 → BREZIL 🇧🇷

Ou gen VIZA oswa REZIDANS? Pa rate opòtinite sa a! 🌎✈️

💰 Pri espesyal: 8.850 REAIS

KONDISYON YO:
✅ Pri a ka varye selon disponiblite plas yo.
✅ Dat vòl la ka chanje nenpòt moman.
✅ Tout viza yo dwe pase nan verifikasyon federal avan plas la libere.

📌 Tanpri revize tout kondisyon yo byen avan ou achte bilè w la nan JK.

📲 Pou plis enfòmasyon, kontakte nou!
🇧🇷 +45 99115 5338
🇺🇸 +18 294 670 745

💙 JK Visas & Immigration
Patnè ou fè konfyans pou vwayaj ou san limit! ✈️🌎

🌎✈️ SONYAJ VWAYA? NOU LA POU EDE W!Ou bezwen Viza pou Brezil, Panama oswa Kolonbi? 🇧🇷🇵🇦🇨🇴Avèk JK Visas & Immigration, ou...
24/08/2026

🌎✈️ SONYAJ VWAYA? NOU LA POU EDE W!

Ou bezwen Viza pou Brezil, Panama oswa Kolonbi? 🇧🇷🇵🇦🇨🇴

Avèk JK Visas & Immigration, ou jwenn akonpayman pwofesyonèl pou ede w prepare epi kòmanse pwosesis ou avèk plis sekirite ak fasilite. ✅

📲 Kontakte nou:
+1 829 467 0745
45 99115 5338

📍 Avenida Brasil Coqueiral
🌐 www.jkvisas.com.br

✨ Pa kite rèv ou rete yon rèv. Kontakte nou jodi a!

Kolonbi Immigration Vwayaje

🇺🇸 VIZA AMERIKEN | KATEGORI VWAYAJ ✈️Ou vle vwayaje Ozetazini? 🇺🇸JK Visas & Immigration la pou akonpaye w nan chak etap ...
20/08/2026

🇺🇸 VIZA AMERIKEN | KATEGORI VWAYAJ ✈️

Ou vle vwayaje Ozetazini? 🇺🇸
JK Visas & Immigration la pou akonpaye w nan chak etap nan pwosesis la!

📄 Ranpli DS-160
💳 Peye frè aplikasyon an
📅 Fè randevou CASV
🏛️ Prepare w pou entèvyou Konsila a

✨ Nou la pou ede w, oryante w epi akonpaye w jiska chak etap!

📲 Kontakte nou:
+18 294 670 745
45 99115 5338

JK Visas & Immigration, Vwayaje ak bon dokiman! ✈️🇺🇸

✈️ EVITE PWAN NAN FO AJANS AK FO DOKIMAN -  FE APLIKASYON OU NAN JK VISAS & IMMIGRATION - SE VWAJE AK BON DOKIMAN.NAN KO...
18/08/2026

✈️ EVITE PWAN NAN FO AJANS AK FO DOKIMAN - FE APLIKASYON OU NAN JK VISAS & IMMIGRATION - SE VWAJE AK BON DOKIMAN.
NAN KOZE BIYE AVION - DOKIMAN - VIZA - AK VWAYAJ , NOU PAP KITEW ATE.

Promo vol Hiti -Brezil -  pri yo a pati de  9.300 reais fe kontak ak nou koulye an pou w rezeve plas paw lan +554599115-...
25/05/2026

Promo vol Hiti -Brezil - pri yo a pati de 9.300 reais

fe kontak ak nou koulye an pou w rezeve plas paw lan

+554599115-5338
+5545988286392

Endereço

Avenida Brasil 9147, Coqueiral
Cascavel, PR

Horário de Funcionamento

Segunda-feira 08:00 - 18:00
Terça-feira 08:00 - 18:00
Quarta-feira 08:00 - 12:00
Quinta-feira 08:00 - 12:00
Sexta-feira 08:00 - 18:00
Sábado 08:00 - 12:00

Notificações

Seja o primeiro a saber: enviaremos um e-mail para você quando JK Visas & Immigration publicar novidades e promoções. Seu endereço de e-mail não será usado para nenhum outro fim, e você pode cancelar a inscrição a qualquer momento.

Atalhos

Compartilhar